قوانین سیف چنج

سیف چنج تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و بستری برای تبادل دارایی‌های رمزارزها می‌باشد.
قیمت های درج شده توسط فروشنده تعیین خواهد شد و در صورت بالاتر یا پایین تر در مواقع آپدیت نکردن قیمت رمزارزها ، سیف چنج هیچ مسئولیتی نداشته و عواقب آن به کاربر می باشد.
قیمت های درج شده در آگهی ها پس از یک هفته به حالت غیرفعال درخواهد آمد و کاربران باید از آن آگاهی داشته و در صورت قصد فروش حتما به قیمت بازار توجه نمایند. کاربران موظفند قبل از ثبت‌نام تمامی مفاد این تعهدنامه را مطالعه نموده و صرفا در صورت پذیرش آن اقدام به ثبت نام نمایند.
احراز هویت برای استفاده از خدمات سیف چنج ضروری بوده و کاربران موظفند اطلاعات صحیح خود را بارگزاری نمایند. بدیهی است در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، مسئولیت به عهده‌ی فرد متخلف بوده و سایت حق توقف ارائه خدمات به کاربر مذبور و ارجاع موارد تخلف به مراجع ذی صلاح را خواهد داشت. سیف چنج خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود می‌داند.
سایت به عنوان واسطه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، هیچ گونه مسئولیتی در قبال نحوه‌ی معاملات کاربران و سود و زیان حاصل از آن ندارد.
هرگونه سهل انگاری کاربران در حفظ اطلاعات امنیتی از جمله رمز عبور کاربر، به عهده‌ی شخص کاربر بوده و سیف چنج هیچ مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. اکیداً توصیه می شود از رمز عبور پیچیده و امن استفاده شود.
در صورت تمایل برای برداشت ارزهای دیجیتال، مسئولیت ارائه‌ی آدرس صحیح کیف پول به عهده‌ی کاربر خواهد بود. در صورت بروز هر گونه مشکل اعم از اشتباه در ورود آدرس صحیح، نقص آدرس، مشکلات کیف پول مقصد و بلوکه شدن دارایی‌های کاربران در کیف پول مقصد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ی سایت و مدیران سایت نخواهد بود.
درخواست برداشت ریال از حساب کاربری در سریع‌ترین زمان ممکن پس از ثبت، بررسی خواهد شد. زمان واریز پول به حساب کاربران بر اساس محدودیت‌های انتقال وجه بین بانکی، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیش‌تر، به قوانین انتقال وجه بین بانکی (پایا، ساتنا) مراجعه فرمایید.
کاربر می‌پذیرد که به جز در موارد مورد تعهد سایت، حق هیچ گونه داعیه، طلب و شکایت از سایت ، مدیران، کارمندان و افراد مرتبط با این سایت را نخواهد داشت.
در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در هر یک از معاملات، سایت و مدیران حق دارد مستقلاً آن معامله را ابطال و دارایی‌های هر یک از طرفین را به حساب خودشان عودت دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض و ادعایی را در خصوص نحوه عملکرد سایت و مدیران از هر جهت از خود ساقط می‌نماید.
در صورتی که کاربری از اعتماد طرفین سواستفاده نماید و به عمدی یا غیرعمدی درخواست واریز ارز دیجیتال بدون واریز مبلغ ریال به فروشنده را داشته باشد ، سایت میتواند از کاربر شکایت قانونی نماید و کاربر شاکی حق هیچ گونه اعتراض ای را از خود سلب نموده و سایت حساب کاربر را اجازه به مسدود سازی کاربر می نماید.
تا وقتی که طرفین قبول نکرده اند که مبلغ به حساب فروشنده واریز شده است ارز دیجیتال به دست مدیران سایت امانت خواهد ماند.

قوانین سیف چنج به زودی تکمیل خواهد شد...

اطلاعات

درباره ما

سیف چنج ، محلی برای تبادلات رمزارزها بوده و کاربران به صورت فرد به فرد میتوانند معاملات خود را به صورت امن و خودکار انجام دهند ، سیف چنج برای جلوگیری از کلاه برداری بوده و فعالیت خود را در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران ایجاد نموده است.

راه های ارتباطی

آدرس پستی :ایران ، گلستان ، گنبدکاووس ، کوی اندیشه ، لاله 15 ، پلاک 35
صندوق پستی : 13974-49791
شماره تماس پشتیبانی : 09216452378

سیف چنج

logo-samandehi

تمام فعالیت های سیف چنج مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای مجموعه سیف چنج محفوظ می باشد.
Copyright ©2019